Prekės

Mes prekiaujame šia įranga

Reikalinga unikali ar subtilaus dizaino įranga Jūsų naujam projektui?

 • Metalo judesio jutikliai

  Patikima transporto priemonių judėjimo detekcijos įranga

  Unikalūs jutikliai įvažiavimo/išvažiavimo kontrolės ir vartų automatikos sistemoms. Pagrindinis šių jutiklių privalumas tas, kad jie gali būti montuojami tiek po įvairia kelio danga (asfaltas, betonas, žvyras, smėlis), tiek kelkraštyje (pastato sienoje, tvoros kolonoje), tiek virš važiuojamosios dalies (požeminio garažo palubėje).

  Metalo judesio jutikliai reaguoja į menkiausius Žemės magnetio lauko pokyčius, kuriuos sukelia detekcijos zonoje judantys metaliniai objektai. Šie jutikliai yra pasyviniai, t.y. jie neskleidžia į aplinką jokių spindulių.

  Pagrindiniai privalumai:

  • Jutiklio detekcijos zonos skersmuo – 8 m;
  • Minimalus transporto priemonės judėjimo greitis – 0,5 km/h;
  • Maksimalus atstumas nuo jutiklio iki procesoriaus - 1500 m;
  • Paprastas montavimas;
  • Nėra butinybės ardyti kelio dangą;
  • Reguliuojamas sistemos jautrumas;
  • Patikimas ir vienodas veikimas, esant skirtingoms oro salygoms;

  Metalo judesio krypties jutiklis

  Metalo judesio krypties jutiklis leidžia kurti lanksčias įvažiavimo kontrolės sistemas, kurių funkcijos priklauso nuo transporto priemonių judėjimo krypties ir naudojamas, kai:

  • Sistema turi detektuoti tik viena kryptimi judančias transporto priemones. Pavyzdžiui, apšvietimas (garsinis signalas, pavojaus sirena) įjungiamas tik tada, kai transporto priemonė įvažiuoja į saugomą teritoriją, o į išvažiuojančias transporto priemones sistema nereaguoja.
  • Sistema kontroliuoja vienpusio eismo juostą ir praneša apie draudžiama kryptimi judančias transporto priemones.
  • Sistema turi nustatyti transporto priemonės judėjimo kryptį, ir atlikti atitinkamas funkcijas. Pavyzdžiui, kai automobilis įvažiuoja į saugomą teritoriją, įjungiamas automatinis apšvietimas, o kai išvažiuoja - automatiškai atidaromi vartai (pakeliamas užtvaras).

 • ELVOX domofonai

  Itališki domofonai ir vaizdo domofonai visiems gyvenimo atvejams

  Garsios italų firmos ELVOX vidinio ryšio sistemų įranga gyvenamosioms, administracinėms ir gamybinėms patalpoms.
  Išskirtinio dizaino įranga papuoš Jūsų pastato eksterjerą ir interjerą.
  Nepamirškite, kad stilingame name viskas turi būti stilinga!

  Italų firma ELVOX jau daugiau nei penkiasdešimt metų gamina stilingą, šiuolaikišką, aukščiausios kokybės vidinio ryšio įrangą. Nuo pat įkūrimo 1954 m., įmonė buvo ir yra viena iš šios rinkos lyderių. Nuolatinių originalių sprendimų paieškų ir naujausių technologijų panaudojimo dėka ELVOX domofonai, vaizdo domofonai, vaizdo stebėjimo, telefoninės ir namo automatikos sistemos išgarsėjo visame pasaulyje. Įmonė nepailsdama įgyvendina savo misiją - palengvinti žmonių darbą ir buitį - nuolat kurdama ir gamindama įrangą, tenkinančią aukščiausius itališko dizaino, techninio funkcionalumo ir saugumo reikalavimus.

  Plati „ELVOX“ produktų gama sukurta, siekiant suderinti beveik neribotas technologines galimybes su stilinga kiekvienos detalės išvaizda.
  Vidinio ryšio ir įėjimo kontrolės sistemos suprojektuotos taip, kad lengvai gali patenkinti labai skirtingus vartotojų poreikius. Jos puikiai tinka individualiam namui ir pastatų kompleksui, nedidelei įstaigai ir stambiai įmonei.

  „ELVOX“ įrangos bei jos galimybių įvairovė neriboja užsakovų poreikių, projektuotojų fantazijos ir montuotojų galimybių įrengiant sudėtingiausias vidinio ryšio ir praėjimo kontrolės sistemas.

 • Lenkimo jutikliai

  Unikalūs jutikliai, reaguojantys į mikroskopinius paviršių įlinkimus

  Nematomi ir nesusekami jutikliai, reaguojantys į mikroskopinius įvairiausios medžiagos paviršių įlinkimus.
  Jie taip pat yra vieninteliai, pritaikyti katerių ir jachtų apsaugai.

  Lenkimo jutiklis yra analogų neturintis prietaisas, galintis pakeisti įprastą PIR judesio jutiklį.

  Jutiklis epoksidine derva priklijuojamas prie laikančiųjų konstrukcijų, kurios yra po kambario grindimis, laiptų pakopomis, lauko terasos sijomis, katerio arba jachtos deniu. Todėl įsilaužėlis neturi nė mažiausio supratimo apie jutiklio buvimo vietą ir saugomą plotą. Toks slaptas montavimo būdas yra ne tik labai saugus bet ir tinkamiausias išskirtinio dizaino patalpoms, kurių bendrą vaizdą dažnai sudarko įprastiniai PIR judesio jutikliai.

  Patalpų apsaugai

  Lenkimo jutikliai tinka medinėms, metalinėmis ir plastikinėmis konstrukcijomis. Jie montuojami ir patalpose, ir lauko salygomis. Nereaguoja į vibraciją, smūgius, sniego sluoksnio slėgį, pastato nusėdimą ir vėjo gūsius bet ... puikiai detektuoja (detekcijos jautrumas yra reguliuojamas) specifinius paviršiaus įtempimo pokyčius, kurios sukelia žmogaus žingsniai.

  Lenkimo jutikliai puikiai apsaugo:

  • Gyvenamuosius namus (ypač karkasinius), jų balkonus, lauko terasas, palanges;
  • Pramoninių pastatų stogus;
  • Priešgaisrinius (avarinius) laiptus ir kopėčias;
  • Metalinius tiltelius ir aikšteles (pvz. bokštinio krano);
  • Ekspozicijų platformas parodose ir muziejuose;
  • Lauko reklamos stendų, LED ekranų stovų konstrukcijas;

  Katerių ir jachtų apsaugai

  Kaitri saulė, lietus, galingi vėjo gūsiai nuolat veikia laivo korpusą. Bangos daužo laivo šonus, tranko į prieplaukos krantinę ... Kaip apsaugoti tokį nepigų ir tokį nestabilų kilnojamąjį turtą?

  Mes turime šios problemos sprendimą!

  Tik lenkimo jutikliai gali patikimai apsaugoti katerius ir jachtas, nes visi kiti žinomi judesio ir smūgio jutikliai arba neatlaiko ekstremalių eksploatavimo sąlygų, arba be perstojo generuoja klaidingus pavojaus signalus. Keliose laivo denio vietose sumontuoti lenkimo jutikliai neklysdami detektuoja nekviestus svečius, o visos apsaugos sistemos veikimas ir valdymas nesiskiria nuo automobilinės signalizacijos.

  Namo automatikai

  Namo automatikos sistemose lenkimo jutikliai yra nepakeičiami ten, kur žmogaus žingsniai turi valdyti (įjungti/išjungti) įvairius elektros ir elektronikos prietaisus.
  Dažniausiai jie naudojami apšvietimo valdymui ir montuojami:

  • Po laiptų pakopomis;
  • Po grindimis prie sieninių spintų;
  • Po lauko terasų grindimis;

  Viešbučiuose lenkimo jutikliai gali būti montuojami po plastikiniu dušo kabinos padėklu ir sujungiami su elektrine vandens sklende.